FINANSOWANIE PRZEDSIĘBIORSTW

KILKA KROKÓW
DO WSPARCIA ROZWOJU BIZNESU
1
Dokładnie poznamy Twoje potrzeby i cele.
2
Wybierzemy najlepszą strategię oraz rozwiązania.
3
Pomożemy w bieżącej obsłudze i ew. dostosowaniu strategii do zachodzących zmian.

Wspieramy przedsiębiorców w uzyskaniu finansowania na każdym etapie rozwoju firmy. Odpowiednie instrumenty finansowe dobieramy indywidualnie z szerokiej oferty banków, firm leasingowych oraz faktoringowych, z którymi współpracujemy.

Znajdziemy dla Ciebie bank, który udzieli kredytu Twojej firmie na preferowanych przez Ciebie warunkach. Zapisy bankowych umów przetłumaczymy na język Twoich korzyści. Pomożemy znaleźć ofertę kredytową z najwygodniejszym rodzajem zabezpieczenia.

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi instytucjami, które posiadają w swojej ofercie produkty dla przedsiębiorstw i firm. Dzięki tej współpracy mamy stały dostęp do najkorzystniejszej oferty kredytów firmowych: Kredyt inwestycyjny dla firm.

Oferujemy profesjonalne doradztwo kredytowe, jeżeli chodzi o pozyskiwanie nowych źródeł finansowania dla firm. Kredyt inwestycyjny może posłużyć do zrealizowania wielu przedsięwzięć związanych z prowadzeniem własnego biznesu m.in. do rozbudowy parku maszynowego, czy też zakupu niezbędnych urządzeń lub nowej nieruchomości. Przedsiębiorca może wykorzystać go również na modernizację majątku trwałego oraz spłatę zobowiązań takich jak inny kredyt inwestycyjny czy leasing.

Znajdziemy rozwiązanie dopasowane do potrzeb Przedsiębiorstwa.

Kredyt obrotowy – rozwiązanie finansowe dla Twojej firmy
Kredyt obrotowy to kolejne rozwiązanie dla firm, jakie proponujemy.
Jako przedsiębiorca możesz przeznaczyć tego rodzaju kredyt na pokrycie kosztów związanych z finansowaniem bieżącej działalności firmy. Oznacza to, że uzyskane środki pokryją np. zakup towaru, wynagrodzenia pracowników, zobowiązania wobec ZUS i US, czy też materiały wykorzystane w produkcji. Wysokość kredytu zależy od obrotów Twojej firmy.

Faktoring

Wybierając faktoring, szybko wymienisz faktury na gotówkę bez konieczności czekania aż zapłacą Twoi klienci.

Kredyt dla Deweloperów

Jeżeli prowadzisz własną firmę deweloperską, nieustannie poszukujesz nowych szans na zrealizowanie inwestycji dotyczących sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości.
Dzięki naszej wiedzy zrealizujesz inwestycje zarówno w nieruchomości mieszkalne, jak i komercyjne.

Kredyt dla firm rozpoczynających działalność

Jesteś początkującym przedsiębiorcą lub marzysz o własnym biznesie? Czy wiesz, że jednym z produktów finansowych obecnych na rynku jest kredyt dla firm rozpoczynających działalność. Firma może ubiegać się o taki kredyt już od pierwszego dnia prowadzenia działalności..

Charakteryzuje się także elastyczną metodą liczenia zdolności kredytowej (prognoza przyszłych dochodów oraz przychodów. Jeżeli starasz się o kredyt dla firmy rozpoczynającej działalność, nie masz obowiązku przedstawiania bieznespalnu, a także pełnej dokumentacji finansowej. W celu poznania szczegółów skontaktuj się z nami.