UBEZPIECZENIA

KILKA KROKÓW DO PŁYNNOŚCI
FINANSOWEJ W KAŻDEJ SYTUACJI
1
Dokładnie określimy Twoje potrzeby ubezpieczeniowe.
2
Wybierzemy ofertę w pełni je realizującą.
3
Pomożemy w zakupie polisy.
4
Wesprzemy w bieżącej obsłudze i ewentualnej wypłacie świadczenia.

Ubezpieczenia majątkowe

Oferta ubezpieczeń majątkowych jest bardzo bogata. Polisą chronić można każdą część majątku, od mieszkania czy samochodu zaczynając, a kończąc na aparacie fotograficznym, a nawet zawartości naszej karty pamięci czy damskiej torebki. Każdą poniesioną bądź spowodowaną stratę majątku zrekompensujemy dzięki odpowiedniej polisie.

Do najpopularniejszych ubezpieczeń majątkowych należy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC), które jest obowiązkiem każdego posiadacza pojazdu oraz dobrowolne ubezpieczenie autocasco (AC). Ubezpieczając swój pojazd, możemy zabezpieczyć się w pełni, od każdego jego uszkodzenia, albo zdecydować się jedynie na ochronę przed kradzieżą czy wandalizmem. Podobnie z ubezpieczeniem mieszkania, to do nas należy decyzja, czy chcemy ubezpieczyć tylko określoną liczbę ryzyk (włamanie, zalanie, pożar), czy wybierzemy produkt chroniący nas od „wszystkich ryzyk”, czyli tzw. all risks. Ubezpieczeniem można objąć same mury budynku, np. na wypadek szkód spowodowanych żywiołami jak również całą jego „zawartość” od kradzieży czy uszkodzenia.

Ubezpieczenie majątkowe obejmuje także konsekwencje finansowe w przypadku nieumyślnego spowodowania szkody i zniszczenia majątku cudzego. U nas również znajdziesz ubezpieczenia flotowe.